Ogłoszenie

Piszcie opinie na temat tej strony na PW.Też o tym jak by ją można zmienić.

#1 2009-04-18 00:04:21

TomoSiara

http://gamefreedom.pl/forum/Themes/Sullen/images/headadmin_167.png

Skąd: Ty wiesz to czego ja nie?
Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 25
Punktów :   

Powieści Nowej Ery Conana

Udało nam się skontaktować z Jeffem Mariottem, autorem nowej trylogii Age of Conan: Marauders, by spytać go, jak czuje się pracując na licencji Conana!

Oto, co miał do powiedzenia, gdy zapytaliśmy go, jak to jest być członkiem drużyny licencyjnej!

Age of Conan to więcej niż gra – to wielowymiarowy wysiłek dokonany przez Conan Properties International i ich wielu kreatywnych partnerów, by rozwinąć te elementy Ery Hyboryjskiej, których Robet E. Howard nie zdążył dogłębnie przedstawić podczas swojej zbyt krótkiej kariery. Prośba CPI i wydawnictwa Ace Books, by wziąć udział w tym projekcie poprzez napisanie pierwszej powieści dla młodzieży osadzonej w świecie Hyborii, jest dla długoletniego fana Howarda, takiego jak ja, ogromnym wyróżnieniem.

Moja trylogia nosi nazwę Age of Conan: Marauders i opowiada historię trzech bohaterów: dwóch Aquilończyków i Pikta. Razem muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu, jakie spotykają ich w mrocznym i brutalnym świecie Hyborii. Pierwsza książka, Ghost in the Wall, została niedawno wydana przez Ace. Kolejne dwie planowane są na koniec marca (Winds of the Wild Sea) i koniec maja (Dawn of the Ice Bear).

Na swojej stronie internetowej umieściłem esej na temat tego, w jaki sposób Conan i praca Roberta E. Howarda wpłynęła na moje życie. Esej możecie znaleźć tutaj: Conan i ja. Esej uzupełniłem także o posty na moim blogu, które rozwijają niektóre poruszane w nim tematy. Posty zaczynają się tutaj i obejmują mniej więcej kolejny tydzień. Od czasu do czasu piszę coś nowego na temat Conana i rzeczy związanych z Howardem, dlatego warto czasem zajrzeć na moją stronę.

Firmie Funcom należą się ogromne podziękowania za daną mi możliwość szerzenia słowa wśród fanów Conana na całym świecie. Wszyscy uwielbiamy spędzać czas w świecie Hyborii, a nowa gra Funcomu z pewnością będzie niesamowitym sposobem na urzeczywistnienie tego doświadczenia!

--Jeff Mariotte

Dziękujemy Jeffowi za poświęcenie czasu na rozmowę o książkach i Conanie!
Więcej informacji na temat książek możecie znaleźć na stronie Conan.com. Zaglądajcie tam regularnie i wypatrujcie książek Jeffa w swojej lokalnej księgarni!


--------------------------------------
Gram na Polskim serwerze AoC Cymeryjczykiem.Więcej informacij nie podam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumrp.pun.pl www.kingsl2.pun.pl www.manager11.pun.pl www.chelpdesk.pun.pl www.mklserv.pun.pl